Employer Branding (nielen) v IT sektore


V spolupráci s naším partnerom, marketingovou agentúrou Promiseo, Vás pozývame na seminár v rámci cyklu podujatí British Business Forum Košice: Employer Branding (nielen) v IT sektore.


OBSAH SEMINÁRU


Seminár (v slovenskom jazyku) bude venovaný téme employer branding. Kontinuálne budovanie povedomia o spoločnosti, jej hodnotách, úspechoch a benefitoch, ktoré ponúka, môže výrazne prispieť k nárastu prijatých kvalifikovaných životopisov. Seminár sa bude zameriavať na efektívne spôsoby internej a externej komunikácie, ktoré napomáhajú spoločnosti znížiť fluktuáciu, zlepšiť reputáciu a atraktivitu na trhu práce, lojalitu už existujúcich zamestnancov a ich identifikáciu so spoločnosťou.


Odprezentované budú aj konkrétne ukážky, ako sú niektoré výzvy, príležitosti či problémy riešené v spoločnosti T-Systems Slovakia. Na komunikačnej a marketingovej stratégii sa podieľa aj Promiseo ako partnerská agentúra spoločnosti.PREČO SA ZÚČASTNIŤ


Obsahom semináru bude teoretický vstup do problematiky, ktorý bude následne rozpracovaný na konkrétnych príkladoch zo spoločnosti T-Systems Slovakia. Zo semináru si odnesiete základné pravidlá a odporúčania pre efektívnu internú a externú komunikáciu spoločnosti. Veľká časť semináru bude venovaná priestoru pre konkrétne marketingové otázky, aby sa riešili priamo problémy, ktoré majú v oblasti komunikácie a marketingu účastníci.


PRE KOHO JE SEMINÁR URČENÝ


  • Ľudí začínajúcich v marketingu,
  • marketingových pracovníkov prenikajúcich do online sveta,
  • manažérov komunikujúcich masovo navonok a
  • HR špecialistov, pre ktorých je stále ťažšie získať nové relevantné životopisy.

Speakeri:


  • Viktória Margitová, Key Account Manager, Promiseo

Viktória pracuje vo firme už viac ako 5 a pol roka, viedla desiatky projektov od malých start-upov až po nadnárodné korporácie. Začínala tvorbou textov, dlhodobo pracovala ako Social Media Specialist, jej aktuálnou náplňou práce je najmä komunikácia s kľúčovými klientmi agentúry a príprava kampaní ako celku. Je zodpovedná za dodanie, vyhodnotenie a kvalitu kampane, ktorú Promiseo dodáva, zároveň vedie kurzy social media marketingu a copywritingu.


  • Peter Šoltés, CEO, Promiseo

Peter začal s marketingom, keď ešte nemal ani 18 rokov. Dnes však už desiaty rok vedie košickú agentúru Promiseo, ktorá je už tretím rokom kľúčovým partnerom Google, jedinou mimo Bratislavy. Promiseo má za sebou ocenenie ako jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem podľa Deloitte Technology Fast 500 EMEA alebo tiež shortlist na prestížnych Google Premier Partner Awards EMEA ako dodnes jediná Slovenská firma dva roky v rade. Peter sa takisto umiestnil v rebríčku Forbes 30 pod 30 na Slovensku. Kombinuje tak svoje skúsenosti z businessu so znalosťami v oblasti marketingu.Hosť podujatia:


  • Juraj Probala, Head of Communications, Marketing and PR chapter, T-Systems Slovakia s.r.o.

Juraj aktuálne pôsobí ako vedúci komunikačného oddelenia T-Systems Slovakia, s.r.o. V spoločnosti pracuje od roku 2008, prešiel si rôznymi úrovňami od IT operations cez oddelenie kvality, Telekom IT až po pozíciu v manažmente. Od roku 2019 pôsobí ako šéf oddelenia zodpovedného za komunikáciu, marketing a PR.

Location

KPMG na Slovensku
Žriedlová 12
Košický kraj, Slovakia

See route

Contact us

For additional event or venue information, please email diana.gawelova@britcham.skYou can also reach us at +421 232661949

Sponsors and Partners