V rámci webináru budeme spolu s naším členom a partnerom Expense Reduction Analysts, aj v súvislosti so súčasnou situáciou, diskutovať o nových trendoch a príkladoch digitálnej transformácie a automatizácie, ktoré môžu priniesť firmám množstvo benefitov, najmä v oblasti produktivity, kvality a flexibilnosti procesov.


Súčasná korona-kríza si vynútila manažment zmeny na všetkých leveloch firiem. Spoločnosti sa museli rýchlo adaptovať na nové externé podmienky a zmeny na trhoch. Digitálne riešenia pretransformovali na širokej škále to ako pracujeme a priniesli nové produkty a služby pre svet ovplyvnený pandemickou nákazou.

Digitalizácia, automatizácia a robotizácia budú aj naďalej zohrávať kľúčovú úlohu v konkurencieschopnosti firiem a stanú nevyhnutnými súčasťami každého odvetvia.


Pre koho je webinár určený?


Pre majiteľov, riaditeľov a manažérov firiem z akéhokoľvek odvetvia, ktorí sa chcú dozvedieť ako digitálne pretransformovať svoj biznis.


Webinár bude vedený v slovenskom jazyku. Link na online webinár Vám bude zaslaný deň pred podujatím.

Speakers

Sponsors and Partners

Organizer

Co-organized by

Partners

Community

Connect with 21 people attending this event

BSPBLSML

Tickets

 • Members

  Free

  Member Price

  For BritCham members only - please use the main email address registered with BritCham for your company to register.

  Reserve Ticket
 • Non-member

  €15.-

  Public Price

  Buy Ticket
 • Member of a partner business chamber

  €15.-

  Public Price

  If you are a member of one of our partner chambers, please enter the code provided to you by your chamber to register for the webinar free of charge.

  Buy Ticket